Правила проживання

Розрахунки на території України проводяться виключно в національній валюті за курсом Національного банку України щодо іноземних валют на день оплати.

При розміщенні дітей віком до 5 років (включно) з батьками в одному номері без надання місця, плата за проживання дітей не стягується.

Номери готелю одного типу можуть дещо відрізнятися інтер'єром.

Вартість номеру включає: сніданок, доступ до мережі Інтернет (WiFi), телемовлення, косметичній набір.

Оплачується додатково: страховий внесок за одного громадянина становить 20 (двадцять) гривень за кожну добу проживання та туристичний збір у розмірі 1% від вартості проживання стягується окремо у випадках, передбачених Податковим кодексом України та рішенням Київської міської Ради від 30.12.2010 р.

Готель приймає до сплати готівку, кредитні картки

Готель Україна, м. Київ

Витяг з правил готелю Україна

 • Час реєстрації та заселення в готель починається з 14:00 поточного дня за місцевим часом.
 • Час виїзду гостей і розрахунковий час - 12:00 поточного дня за місцевим часом.
 • Заселення до 14:00 є додатковою платною послугою і надається за наявності вільного номерного фонду.
 • За ранній заїзд з 06:00 до 14:00 оплата проводиться в розмірі 50% від вартості номера за одну розрахункову добу, при наявності вільних номерів в день заїзду.
 • За проживання в готелі менше доби, оплата проводиться за повну розрахункову добу.
 • Виїзд після 12:00 є додатковою послугою, що надається при наявності вільних номерів і оплачується в розмірі 50% вартості доби проживання (наданих послуг) тільки до 20:00, виїзд після 20:00 оплачується як за одну розрахункову добу.

УМОВИ АНУЛЯЦІЇ

Ануляція бронювання без штрафних санкцій - за 24 години до заїзду, якщо інше не передбачено умовами договору або умовами бронювання за пільговим тарифом. У разі не заїзду стягується штраф у розмірі 100% вартості однієї доби проживання в номері відповідної категорії.

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ З ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ

При поселенні в готель з домашнім улюбленцем обов'язковою умовою є наявність ветеринарного паспорта. Допускається розміщення з однією твариною вагою до 10 кг (виняток становлять собаки-поводирі). Інші домашні тварини допускаються до розміщення тільки після узгодження з адміністрацією готелю. Вартість послуги -10 EUR / ніч.

Про туристичний збір

Платниками збору не можуть бути особи, які:

 • постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, рядами яких встановлено такий збір;
 • особи, які прибули у відрядження;
 • інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І групи;
 • ветерани війни, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
 • особи, які прибули за путівками та курсівками в санаторій та пансіонати.

З метою підтвердження правомірності надання пільги податковий агент повинен мати копії відповідних документів, що підтверджують належність особи до пільгової категорії.

Статтею 10 Податкового кодексу України визначено, що до місцевих податків і зборів належить, зокрема, туристичний збір.

Статтею 268 Податкового кодексу України визначено, що платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, а якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення збору, та отримують послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Преавторизація

При поселені в готель на розрахунковій карті тимчасово будуть заблоковані кошти у розмірі 300,00 (триста гривень 00 копійок) за кожну добу проживання. Кошти блокуються на випадок використання платних додаткових послуг чи нанесення матеріальних збитків. Розблокування грошових коштів здійснюється строком встановленим банком-емітентом картки.

При готівковій формі розрахунку, необхідне внесення депозиту у розмірі 300,00 (триста гривень 00 копійок) за кожну добу проживання, який повертається в день виїзду з готеля.

Заборона паління

Згідно із Законом України № 4844 - VI від 24.05.2012 року забороняється куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів на території всього готелю(номерах, коридорах, фойє та ресторані). Дозволяється курити в спеціально відведеному місці. Кімната для паління №315 знаходиться на 3 поверсі готелю.

Готель Україна – це європейська вишуканість та українська гостинність!