Визначні місця

Київ - одна з найпрекрасніших столиць Європи зі своєю самобутньою та цікавою історією.  Багато з визначних пам'яток Києва несуть велич культури українського народу.  Це надзвичайне місто для відпочинку і цікавих подій в житті, яке надихає і радує погляд кожного.

Собор Софії Київської

Християнський собор в центрі Києва, який являється пам'яткою української архітектури та монументального живопису XI–XVIII століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Один із об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в 10-хвилинній пішохідній відстані від готелю Україна.

Михайлівський Золотоверхий собор

Михайлівський Золотоверхий собор – один із найдавніших монастирів Києва. Припускається, що Михайлівський собор був першим храмом з позолоченим верхом, звідки на Русі пішла така своєрідна традиція. Але найбільшу славу принесли його фрески і мозаїки, що вважалися найвеличнішими творами живопису.

Вулиця Хрещатик

Невід'ємним символом будь-якого міста звичайно вважають його головну вулицю або площу. В Києві – це вулиця Хрещатик, біля якої і знаходиться готель Україна. У суботу, неділю та в дні державних свят рух транспорту по вулиці перекривають - вулиця на цей час стає пішохідною, влаштовуються ярмарки, концерти під відкритим небом, ви можете відвідати кафе, ресторани, кав’ярні, яких тут дуже велика кількість. Цікавий факт: вулиця Хрещатик вважається найкоротшою центральною вулицею Європи, її довжина становить лише 1225 метрів.

Золоті ворота

Це не просто ворота – це ціла вежа, яка з 12 сторіччя роками захищала столицю від ворожих нападів. Київські Золоті ворота були одночасно й проїзною вежею, і тріумфальною аркою. Архітектурний стиль воріт зовсім не схожий на подібні споруди, які зводились архітекторами Європи. Установа незвичайна тим, що роботу музейних працівників тут виконують електронні гіди.

Парки Києва

Київ – зелена столиця Європи. Повернувши направо від готелю Україна та пройшовши вздовж вулиці Хрещатик ви дістанетесь чаруючої паркової смуги правого берегу річки Дніпро. Виберіть той парк, який стане вашим улюбленим місцем: Маріїнський, Хрещатий, парк Володимирська гірка, де можна погуляти, почитати книгу чи просто зустрітися зі знайомими та близькими.

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз може похвалитися багатою і цікавою історією, що причаїлася на кожному кроці, в кожному камінчику. Андріївський узвіз на сьогоднішній день є справжнім музеєм під відкритим небом. Щороку тут проходять художні виставки, свята мистецтв. Прогулюючись вулицею, ви побачите відому Андріївську церкву, Замок Лева, музеї, театри, галереї та інше.

Києво-Печерська лавра

Протягом століть монастир підвищує свою значущість в якості релігійного центру, і являється еквівалентом православного християнства в Римі чи Єрусалимі. Архітектурний ансамбль досягнув свого завершення всередині 18-го століття, більшість конструкцій виконано в стилі українського бароко. На даний час це об’єкт спадщини ЮНЕСКО, до якого приїздить величезна кількість паломників та туристів.

Річковий вокзал, Поштова площа

Річкова станція Києва - це улюблене місце для мешканців та гостей міста, яка знаходиться в історичному місці на Поштовій площі. З причалів київського річкового вокзалу прогулянкові човни направляються по різних маршрутах по мальовничій річці Дніпро.