Дозвілля у Києві

Щоб отримати задоволення від перебування в Києві, відчути його неповторний дух глибокої старовини і стрімкої сучасності, гостям або іноземним партнерам потрібно, насамперед, правильно вибрати готель.

Хрещатик і Майдан Незалежності

Майдан Незалежності - центральна площа Києва, де із задоволенням проводять час кияни та гості столиці. Через площу також проходить головна вулиця Хрещатик, яка на вихідні та у свята перетворюється на широку пішохідну зону. Маса бутиків, ресторанів і затишних кафе розташовані по обидві сторони Хрещатика, тут часто проводять концерти, різні марафони і змагання, кипить ділове і політичне життя городян.

Національна опера

Будівля оперного театру знаходиться в центральній частині міста, недалеко від головної вулиці Хрещатик. Чудовий зовнішній вигляд театру гармонійно доповнює багатий, вишуканий інтерьер. Театр пропонує відвідувачам кращі опери та балети з репертуару української та російської класики, також досить часто сюди приїжджають на гастролі зірки світової величини.

Золоті ворота

Зведена в часи правління князя Ярослава Мудрого (1037), кріпосна стіна визначала межу міста і служила надійною перешкодою від вторгнення ворога кілька століть тому. До наших днів збереглися головні в'їзні ворота в місто під назвою Золоті Ворота. Це унікальний пам'ятник старовини, всередині якого також знаходиться музей, присвячений історії легегдарноъ споруди.

Маріїнський Палац

Чудовий будинок палацу, виконаний в бірюзово-кремових тонах, був зведений за проектом Бартоломео Растреллі. Палац розташувався на пагорбі в самому центрі прекрасного парку з панорамою Дніпра. Велична будівля колись служила київською резиденцією царської родини.

Андріївський узвіз та Андріївська церква

Андріївський узвіз - одна з найулюбленіших і відвідуваних частин міста. У давні часи вона пов'язувала адміністративну частину Києва з так званим нижнім містом ремісників і майстрів. За красою і активного творчого життя Андріївський узвіз порівнюють з Монмартром у Парижі. Брукований кругляком узвіз є улюбленим місцем для проведення відкритих фестивалів і концертів. Тут можна відвідати чисельні арт-галереї та музеї, а також придбати всілякі сувеніри, картини та речі ручної роботи.

Готель Україна – це європейська вишуканість та українська гостинність!