Поради туристам

Банкомати та готівка

Знайти банкомат у Києві не складе труднощів, вони розташовані по всьому місту. Ви зможете знайти банкомати в терміналах аеропортів, центральному поштовому відділенні, на вулицях міста, а також в готелі Україна. У аеропорті Бориспіль встановлені кілька банкоматів у залах прибування. Карти Cirrus, Plus, Visa, MasterCard / EuroCard і карти інших світових мереж також розпізнаються в банкоматах Києва.

Кредитні картки та міжнародні переводи

В Україні, в основному використовуються готівкові гроші. Кредитні карти приймають більшість престижних готелів, ресторанів і магазинів. Ви можете зняти з вашої кредитної картки гроші в банкоматі або банку (у доларах США чи гривні), але при цьому буде стягуватися близько 3% комісії.

Пункти обміну валют

Велика кількість обмінних пунктів і кіосків розташовані на головній вулиці Києва. Більшість великих магазинів та гіпермаркетів мають свої власні обмінні пункти, також ви їх знайдете і в універмагах, і на залізничних станціях. Для вашої зручності в готелі також знаходиться пункт обміну валют.

Ціни

Обід в середньому ресторані столиці становить від 100 UAH до 200 UAH ($ 12 - $ 25) для однієї людини. У тому випадку, якщо ви проводите велику частину часу за містом, то на харчування ви витратите близько 30 UAH ($ 4).

Проїзд у громадському транспорті (автобусах, тролейбусах, трамваях, метро) обійдеться від 2 UAH(25c)

Віза

Громадянам Європейського Союзу, Швейцарії, Канади, США, Ісландії, Японії та Норвегії не потрібно оформляти візу при перебуванні в Україні не більше 90 днів. Також у цьому випадку, оформляти візу не потрібно громадянам Андорри, Ліхтенштейну, Монако, Сан Марино та Ватикану, балканських країн та країн СНД.

Однак, для прибуваючих з метою роботи, навчання або постійного проживання, в будь-якому випадку необхідно оформляти візу. Громадянам інших країн завжди необхідно оформляти візу. Візу можна отримати у вашому місцевому посольстві. Також відвідайте сайт Міністерства Закордонних Справ України (www.mfa.gov.ua) для отримання повного списку посольств і контактних даних.

Готель Україна – це європейська вишуканість та українська гостинність!