День Києва 2015

Києв ніч

Шановні Гості, запрошуємо Вас відвідати столицю з нагоди святкування Дня Києва.

У 2015 році День Києва відзначатимуть 26-31 травня. Протягом тижня в місті пройде велика кількість спортивних заходів, концертів, виставок, дитячих конкурсів та фестивалів.

Офіційна частина Дня Києва пройде на Софійській площі.

30 травня на площі відбудеться урочисте відкриття Дня міста Києва, на якому виступить Святослав Вакарчук і буде встановлений рекорд масового виконання гімну столиці "Як тебе не любити, Києве мій". У цей день, відбудеться відкриття традиційної вітрильної регати, на Київському річковому вокзалі.

31 травня на Софійській площі виступить джаз-бенд Олександра Фокіна в рамках Вечори джазової музики у Києві.

До Дня Києва 30 та 31 травня кияни та гості столиці зможуть безкоштовно відвідати виставку квітів "Україна Європейська" на території Печерського ландшафтного парку та концертні програми на Співочому полі.

З 29 по 31 травня відбудуться Міжнародні змагання з велоспорту, а так само щорічна спортивно-благодійна акція "Пробіг під каштанами" пройде в Києві у 23-й раз.

Крім того, з 28 по 31 травня у місті розпочнеться фестиваль повітроплавання "Кубок Києва" з вільними польотами над містом і в околицях, а також феєричним світло-музичним шоу на Михайлівській площі.

Святкування Дня Києва зазвичай завершує шоу феєрверків з лазерними ефектами над Дніпром на Оболонській набережній.