Корпоративи • Бенкети • Весілля

Готель Україна - прекрасне місце для проведення корпоративів, бенкетів та весіль: розкішні зали, з вікон яких відкривається панорама вулиці Хрещатика і центральної площі Києва Майдану Незалежності, вишуканий інтер'єр, чудові страви від досвідчених кухарів і відмінний сервіс завжди до ваших послуг. Урочистий захід стане незабутнім для вас і залишить у пам'яті тільки найкращі враження у ваших гостей.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта - запорука успіху, тому ми надаємо можливість безкоштовно продегустувати банкетні страви перед заходом. Ви зможете заздалегідь оцінити якість приготування та подачі страв висловити всі побажання, і обговорити особливості обслуговування, щоб в день заходу насолоджуватися чудовими стравами і бездоганним сервісом.

.

Скористайтеся знижкою 10% на банкетне меню. Знижка надається від 30 000 грн., при замовленні алкогольних і безалкогольних напоїв.


Крім того, організатору і / або замовнику надається дисконтна карта Restaurant CLASSIC CARD, яка дає право на знижку 15% на все меню A La Carte в залах ресторану та лобі-барі готелю «Україна».

Звертайтеся, будь ласка, до відділу маркетингу: +38 044 590 44 02, conference@ukraine-hotel.kiev.ua або в ресторан: +38 044 279 19 67

Персонал готелю допоможе вам організувати яскраву та незабутню подію та запропонує
різноманітні варіанти меню

Меню фуршетів Меню банкетів