МИ ДБАЄМО ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ!

ГОТЕЛЬ ОБЛАДНАНО БОМБОСХОВИЩЕМ З БЕЗКОШТОВНИМ WI-FI ТА ЗРУЧНОСТЯМИ.

НАЙБЛИЖЧІ СТАНЦІЇ МЕТРО «ХРЕЩАТИК» ТА «МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ». ПРОЇЗД ВЛАСНИМ ТРАНСПОРТОМ ДОСТУПНИЙ ЧЕРЕЗ ВУЛИЦЮ АРХІТ. ГОРОДЕЦЬКОГО ТА ВУЛИЦЮ ОЛЬГИНСЬКУ..

+380 44 279 07 07

+38 095 286 01 43 - бронювання

+38 095 273 28 50 - ресепшн

Історія

Урочисте відкриття Готелю Україна (у минулому «Москва») відбулося 28 вересня 1961 року.

img

Перша в Києві висотна споруда була побудована за проектом авторського колективу архітекторів Добровольського А.В. (керівник), Приймака Б.І., Созанського В.А., Мілецького А.М., Косенка А.Я.; інженерів-конструкторів Пєчьонова О.М. та Ліновича Л.Е.

Готель був побудований в центральній частині Києва та розташований на історичній території, здавна відомій як Іванівський шлях. Вулиця була прокладена у XIX сторіччі і спочатку вона отримала назву Іванівська, потім – Бєгічевська, на честь генерала Бєгічєва, у якого тут була величезна за площею садиба.

img

У 1842 році вулиця отримала назву Інститутська, у зв’язку з побудовою тут у 1836-1842 роках Інституту шляхетних дівчат, який через свою соціальну та архітектурну значущість був істотним явищем у житті Києва. Нині назва побудови - «Жовтневий палац». В першій половині XIX сторіччя майже весь пагорб, на якому зараз стоїть Готель, займала садиба архітектора Беретті, яка після його смерті була поділена між нащадками, а ще пізніше продана іншим людям. Вулиця Інститутська у другій половині XIX сторіччя - на початку сторіччя інтенсивно забудовується. Земельні ділянки в цій частині міста стають одними з найдорожчих в Києві.

У 1912 році на цьому місці стояв перший в одноповерховому Києві висотний будинок. На власній земельній ділянці відомий київський будівельний підрядчик Лев Борисович Гінзбург збудував 11-поверховий дім, який кияни одразу ж назвали «хмарочосом Гінзбурга». В цьому доходному будинку розмістилися 94 великі квартири та магазини на першому поверсі.

В глибині ділянки стояла 2-поверхова резиденція самого Льва Борисовича. Особняк і «хмарочос» не збереглися. Разом із усією центральною частиною міста вони були зруйновані у вересні 1941 року під час Великої вітчизняної війни. В післявоєнний період почалося відновлення, а точніше - створення нового Хрещатика.

Відповідно до проекту забудови, вулицю розширили майже на 100 метрів. Одночасно почалась забудова вулиці багатоповерховими житловими та адміністративними спорудами, серед яких планувалась побудова готелю.

img

Так, в 1953 році вийшла постанова Ради Міністрів СРСР, відповідно до якої почалися проектні роботи на будівництво по вул. Хрещатик багатоповерхового готелю. В 1954 році почалися будівельні роботи.

З моменту відкриття послугами готелю користувались та користуються сотні тисяч гостей Києва. Тут часто зупиняються впливові політикивидатні спортсмени, відомі бізнесмени, актори, космонавти, естрадні зірки, дипломати, музиканти і художники України та закордонних країн. Повертатись в наш Готель – чудова прикмета, тим паче, що тут завжди чекають та зустрічають гостей по-українськи привітно та по-європейськи вишукано.

Підпишіться на розсилку вигідних пропозицій та акцій